Download

Homepage

http://images.uvadi.cz/files/jgqhfcjow6chki0gwi84.png

Po dlouhé době je web opět READY . Omlouvám se za neaktuálnost webu ale něják jsme neměl náladu .Dnes na web bylo přidáno pár Webher .
Dnes jsme přidal staré PC-Hry , které hry to jsou koukněte do rubriky Staré PC-HRY .
Ahoj web bude do středy mimo provoz já odjíždím na výlet takže tu nebudu .
http://images.uvadi.cz/files/gv6ou3nv8lzteyp2wuw9.pngAhoj všichni čtenáři webu máme new ikonku new , graphic a nový Extra Banner doufám že se vám bude líbit . Pokud chcete vidět vše Nové tak dejte na Zobrazit Celé .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgNa webu přibilo pár dalších jawa her a užitečné www snad se vám to bude líbit. !! Hledám admina , který by přidával PC-Games pokud chcete napiste mi na e-mail davidpisin@seznam.cz nebo do shoutu webu .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgDnes jsem přijal new admina Pec41 je to spolužák a s web hostingme webgardne má zkušenosti .
Video týdne 2 niní z airsoftu . Koukněte na video v archívu nebo když dáte Zobrazit celé .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgDnes web dosáhl rekord za den web navštívilo celekm 60 lidí a nejvíc bylo 8 lidí online . Děkuji všem a doufám že přídete zas .
http://images.uvadi.cz/files/2gbow5cl4yc7upvfbchd.jpgMáme new ikonku a banner ikonku i banner naleznete bud když dáte Zobrazit celé a nebo v podrubrice Podpořte nás
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgDnes jsem měl zase trochu času a tak jsem přidal HTML kódy a pár jawa a pc-games . Dále byly odstraněny CSS vzhledy . 
1  
2