Download

Homepage

http://images.uvadi.cz/files/2gbow5cl4yc7upvfbchd.jpgMáme nový vzhled za new vzhled vděčíme webu profi.napady.net . Snad se vám bude líbit !!!
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgVideo týdne , především potěší fanoušky fotbalu . Mě osobně to natchlo tak že jsme to zkusil taky .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgOmlouvám se adminům A4Y za kopírování , ale dnes jsem se domluvil s adminem webu Komisem a on dovolil , že tu CSS vzhledy můžou zůstat zdroje nevydávám za svoje a myslim , že je tam dost napsáno odkud vzhledy pocházi . Komis mi může kdykoliv napsat a já CSS okamžitě smažu
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgDnes web opět ožil a byli přidány některé věcičky dnes hlavně CSS vzhledy z webu A4Y a ještě 4 nové PC-Games dále přidána a rozpracována rubrika Online/MMO .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgPřidána rubrika PC-Hry a zatim přidány 2 nové hry . Postupně budeme přidávat .
http://images.uvadi.cz/files/pzcl2fifj6a5j9icq379.jpgWeb je znovu v provozu a doufám , že tak zůstane po dlouhé době jsem začal něco dělat a začal jsme jak jinak než hrama . Rubrika web hry bude postupně doplňováná a budou přibívat i nové rubriky . Dále jsem přidal do V.I.P 1 konku .
1  
2