Download

Online/ MMO

Je libo pořádná westernovka s Clintem Eastwoodem? Nebo precizní multiplayer ala Quake3? Dnes tady máme obojí, tedy bez přidané hodnoty samozřejmě.

Odkaz: http://www.smokin-guns.net/index.php
Kvalitní onlinová střílečka se na poli freewarovek neobjevuje zrovna každý den, a když navíc kombinuje to nejlepší ze všech vyhlášených legend žánru, to je pak teprve svátek! Vyzkoušejte si tedy zbrusu nové jihokorejské dílko s názvem CrossFire.

Odkaz:http://crossfire.subagames.com/index.aspx
Posledni komentare
31.03.2010 17:59:50: hele prosim vas jasemse registroval ale nejde to spustit kdyz tam napisu id a heslo tak mi to tam ho...
Příznivci onlinovek, jásejte. Od dnešního dne vám budeme každý týden pravidelně přinášet ty nejzajímavější kousky ze světa freewarových online her. A že se máte na co těšit. A tak neváhejte a zakousněte se do prvního kusu nekonečného koláče. Knight online je zde.

Odkaz: http://knightonlineworld.gamersfirst.com/
Už vás unavují všechny ty přeplácané onlinovky? Pokud zastáváte názor, že v jednoduchosti je síla, Dofus je tu právě pro vás. Pohodlně se usaďte, neboť jakmile zapnete tuhle hru, rozlučte se na delší čas s vnějším světem.

Odkaz: http://www.dofus.com/en
Toužili jste po dokonalém MMORPG zadarmo? Po takovém, k němuž sednete ráno a k večeru pak před sebou naleznete seschlou snídani? Nemusíte již hledat, jedno vám právě servírujeme! MU Online vás naprosto vytrhne z reality - již nikdy se nebudete chtít vrátit.

Odkaz: http://www.globalmuonline.com/
Chmatákov Online se na poli freewarových titulů ohřívá již nějaký ten pátek. Z nevýrazné onlinové hříčky se ale postupem času stala návyková záležitost, které podlehlo více jak tisíc tuzemských hráčů. A že se může pyšnit prvenstvím v mnoha směrech na poli českých onlinových her, o tom není pochyb.

Odkaz: http://www.chmatakov.cz/

Máte chuť na pořádné MMORPG ve stylu World of Warcraft? Ale nechce se vám platit měsíční poplatky? Jestli zní vaše odpověď na obě otázky ano . Můžete si tuto hrz s chtutí pustit .

Odkaz: http://eu.plaync.com/eu/

Rappelz Epic III je unikát – hra, která mi vzala několik hodin života a vyměnila je za pět minut. Alespoň tak mi to připadalo; jak rychle čas utekl. Osedlejte ještěří koně a vydejte se vstříc MMORPG dobrodružství! Varování: Hraní Rappelz je návykové. Velice návykové.

Odkaz: http://rappelz.gpotato.com/