Download

>>ICQ 6.5

Licence:Freeware

Nejnovější verze aplikace ICQ disponuje všemi možnostmi komunikace, které potřebujte, a všemi funkcemi, které zbožňujete. Ale umí toho mnohem víc! S novou otevřenou platformou Open Xtraz můžete nyní vytvářet, stahovat, používat a sdílet zábavné a užitečné aplikace Xtraz!

Služby ICQ 6.5 Open-Xtraz vám nabízí více. Doplňky ICQ Open Xtraz jsou webové miniaplikace vyvinuté uživateli aplikace ICQ, které vylepšují její používání. Nyní můžete vytvářet, stahovat, používat a sdílet s přáteli různé zábavné a užitečné aplikace, například hudbu, hry, miniaplikace či nástroje. Přidejte si jich, kolik chcete.

Co je vlastně ICQ?

  • ICQ je jeden z nejrozšířenějších nástrojů na online komunikaci mezi uživateli připojenými k internetu.
  • Komunikace mezi uživateli probíhá na rozdíl např. od emailu v reálném čase, vaší zprávu uvidí příjemce okamžitě a je také schopen okamžitě odpovědět.
  • Z Atlas ICQ můžete posílat zdarma SMS na mobilní telefony ve všech českých mobilních sítích - tedy do sítí O2, T-Mobile a Vodafone zdarma a odpovědi z mobilu vám budou chodit přímo zpět do Atlas ICQ. Odpověď z mobilního telefonu v síti O2 a Vodafone stojí stejně jako běžná SMS a je zpoplatněna dle platných ceníků O2 a Vodafonu. Odpověď z mobilního telefonu v síti T-Mobile je zpoplatněna standardní cenou tři koruny včetně DPH prostřednictvím Premium SMS. SMS zprávy jsou samozřejmě v plné délce, bez připojených reklam.
  • Kromě psaných zpráv můžete také komunikovat hlasem, obrazem nebo přenášet soubory .
Stáhnete zde....