Download

Webhry


Všechny recenze jsou zkopírovány z webu www.freehry.cz .

Společnost Bigpoint před několika dny vypustila zbrusu novou webovku jménem K.O. Champs. Výsledek dopadl vcelku kladně.

Odkaz: http://cs.kochamps.bigpoint.com/
A je to tady zase! Skomírající lidstvo potřebuje pomoct, valí se na něj totiž útok mimozemských nepřátel. Nejnovější webovka od Red Moon Studia, Freedom Resist vám právě klepe na dveře. Nenechte ji proto čekat.

Odkaz: http://www.freedomresist.com/

Na to, že vám čas od času přinášíme recenze na hry s mírně řečeno zvláštní tématikou, jsme si už zvykli – a vy jistě také. Nicméně když se nám do recenzentského hledáčku dostala webovka The Wrestling Game, nestačili jsme se divit.

Odkaz: http://www.thewrestlinggame.com/
Kdepak se asi schází všichni démoni, zrůdy, mutanti a jim podobná individua, když jim skončí šichta ve filmech nebo hrách a oni si konečně mohou vyhodit z kopýtka? No přeci v Rageclawi. Pokud se chcete na toto jedinečné místo podívat, tak směle do toho.

Odkaz: http://rageclaw.de/
Posledni komentare
19.01.2010 07:51:38: chci si tet hnet zahratsmiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}

Nelítostná země plná krvelačných příšer, kde stačí jedno špatné šlápnutí a i ostřílení hrdinové se tříbenými meči padají k zemi s krví zborceným hrdlem. Není o zrovna místo na dovolenou, ale přesto jsme si jisti, že se tam minimálně ze zvědavosti podíváte. Kam? Do Tagorie!
Pravověrnou realtimovou strategii ve webovém provedení jsme vám již dlouho nepřinesli, a tak by nebylo špatné to napravit. Ze sousedního Německa k vám právě přichází titul Island Assault, který by fanoušky žánru mohl nadmíru potěšit.

Odkaz: http://www.redmoonstudios.de

Pamatujete si na Hvězdné války na závody kluzáků, kdy malý Anakin Skywalker prokázal své úžasné schopnosti? Ve webové hře Quadra Speed Boosters se přesně takových závodů budete moci zúčastnit také, a to bez poplatků za vstup.

Odkaz: http://www.qsb.cz/

Mořský vlk. Kdo z vás by se nechtěl honosit takovýmto označením? Bohužel, naše zeměpisné šířky člověku moc možností, jak toho dosáhnout nedovolují, a tak se o slovo hlásí nová webovka s názvem Deepolis.

Odkaz: http://deepolis.cz/
V člověku je odjakživa zakořeněná touha poznávat něco nového. Něco neznámého a leckdy i nebezpečného. Aspirantů na tento status je samozřejmě povícero, ale my se dnes zaměříme na hluboký vesmír. Takže: tři, dva, jedna... WarpFire!

Odkaz: http://warpfire.cz/
Dnes vám přinášíme poněkud netradiční webovou hru. Zajímavý mix World of Warcraft s Ultimou Online v poněkud netradičním prostředí. Vyplatilo se toto spojení dvou her? Ověřte si výsledek s námi. Stačí vám jediné – připojení k internetu a prohlížeč. Nechte se pohltit rozmanitým světem a užijte si RuneScape naplno

Odkaz: http://www.runescape.com/
Copak se poslední dobou kutilo v dílnách německého Gameforge? Pakliže jste dostali chuť na některé dílo této party a nechtějí se vám spouštět jejich starší kousky, vyzkoušejte zbrusu nový Tanoth!

Odkaz: http://s1.tanoth.cz/index.php
Pistolníci nosící kolty nízko u pasu, indiáni skalpující své oběti, zlatokopové kutající hluboko v horách, šerif dennodenně nalitý vodkou. Vítejte na Divokém západě, tak by se dala volně přeložit předchozí věta. Jestliže to chcete zažít na vlastní kůži, máme pro vás webovku The West.

Odkaz: http://www.the-west.cz/
Máte-li rádi předělávky válečných konfliktů, právě třeba do podoby webových her, dnes pro vás máme jednu takovou. Jedná se o poměrně nový projekt českých vývojářů, kteří se ji snaží, i za pomoci samotných hráčů, neustále vylepšovat. Podařilo se jim společně docílit vysokých kvalit, nebo se jedná pouze o další „tuctovku“?!

Odkaz: http://www.thesoldiers.cz/
Jestliže máte rádi vesmírné strategie, Space Domination si zaručeně oblíbíte. Zajímavý mix Ikariamu a Ogame, který si přesto drží svůj osobitý styl, nabízí neskutečné množství možností a taktizování. Zvolte si jednu z pěti ras a přidejte se k válečnému impériu!

Odkaz: http://www.spacedomination.eu
Druhá světová válka byla bezpochyby jedním z nejhrůznějších okamžiků v historii celého lidstva. Významným okamžikem závěrečných fází bojů bylo dobytí samotného Berlína. Atmosféru bojů si budete moci vyzkoušet i v tomto webovém titulu, který nemá na české scéně obdoby!

Odkaz: http://www.berlingame.cz
Být hodný je nuda. A navíc, slušňáci to přece nikdy nedotáhnou daleko, zatímco jejich protipóly si vždycky najdou nějaké vyhřáté místečko s kupou peněz pod nosem a respektem, který by jim záviděl nejeden diktátor. Což takhle stát se gangsterem.

Odkaz: http://the-pimps.de/

Chcete vidět, jaký by byl fotbal bez korupce? Tedy naprosto férová, nezkažená a transparentní kopaná? Od této možnosti vás nyní dělí pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte a dobyjte se svým týmem z Horní Dolní fotbalovou Evropu!

Odkaz: http://managerzone.com/?p=start〈=cz

Vžžuuuuuum! Křřřřaaaaaaach! Prásk! Booooom! Na jedné straně arény leží jakýsi blíže nespecifikovaný kus plechu, který po prozkoumání připomíná robota. Na druhé straně místnosti se raduje druhý ze dvou soků – dnes byl prostě lepší. Budete na jeho místě příště stát vy?

Odkaz: http://www.xblaster.com/

Tvůrci her nám - jakožto lidstvu - moc šancí do budoucna nedávají. Jak jinak byste si vysvětlili záplavu titulů s post-apokalyptickou tematikou, kde byla Země a mnohdy také většina jejích obyvatel zničena? Asi na tom něco bude. Ale lepší než dumat nad neveselými úvahami je zahrát si titul DarOrbit, v němž můžete všechno tohle zažít na vlastní kůži, avšak zcela bez úhony!

Odkaz: http://www.darkorbit.com/

Posledni komentare
30.05.2010 13:56:35: vymnenim ucet darkorbit elitka za 30 000U.(vengeance),premko na 1 rok premko konci 15.ledna 2011,9lv...
Dnes vám přinášíme recenzi staré dobré klasiky. Při vyslovení jména Melior Annis už snad i děti ve školce vědí, co to je. Jedna z nejstarších českých webových her si za svou existenci dokázala získat stovky nadšených hráčů. A nyní se chystá pohltit i vás.

Odkaz: http://meliorannis.idnes.cz/
1  
2  
3